Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: «Сила Зеленського – в гнилій опозиції»
15 Лютого, 19:01

Василь Курій: «Сила Зеленського – в гнилій опозиції»

Петро, Юля і всі інші з когорти нинішньої «контреліти» не накаляють градус, а просто ледь-ледь припіднімають кришечку, щоб випустити пар.

73% і 25% показали не так підтримку Зеленського, як відсутність достойних в усіх інших таборах. Ті, хто претендував на звання «національна еліта», виявилися з ніг до голови корумпованими, а відтак абсолютно неспроможними на якісні зміни. Почуття зневіри, яке вони роками викликали у людей, зрештою обернулося озлобою і навіть гидливістю.

Чи може зараз така «екс-еліта» бути якісною опозицією? Порошенко, Тимошенко, Вакарчук, Тягнибок, Медвечук, Рабінович – від них можна чекати твердого опору? Вони мають що протиставити, щось гідне запропонувати? Впевнений, що ні. Скоріш за все, ці люди просто шпортаються десь там в Зеленського під ногами. І зі своїми партіями-фантомами виконують відведену для них функцію цуциків, що лають, але не можуть вкусити.

І ось тепер молодий, енергійний, еластичний «слуга народу», який завжди знає, що, в який момент і як саме подати народу, може спокійно одноосібно керувати країною, потихеньку перебираючи на себе роль диктатора.

Всі, хто нині дуже активно критикує Зеленського, насправді працюють на ЗЕкоманду і виторговують собі певні блага. Як же на руку главі держави, коли його на всю країну у вульгарний спосіб критикують політики з 2-5 відсотковими рейтингами. Та Зеленський має дбати та леліяти таку «опозицію», бо вона є запорукою його влади та високого рейтингу! Чому? Бо зрізає будь-які потуги адекватних українців контролювати верхівку. Не дає вибудувати силу, яка за потреби буде тим стоп-краном і не дозволить президенту вчиняти фатальні помилки.

З такою гнилою опозицією Зеленський – на довго. І зробить все, що йому заманеться. А добре він задумав чи зле – ми дізнаємося вже зовсім скоро.

  • 0
  • 3551
Схожі публікації