Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій:  “Як Олег Синютка та Олександр Ганущин шукали громовідвід”
06 Березня, 14:25

Василь Курій: “Як Олег Синютка та Олександр Ганущин шукали громовідвід”

Чергова апаратна нарада в голови ЛОДА Олега Синютки і знову питання номер один – незаконні вирубки лісів на Львівщині.Не минуло і чотирьох років, як керівництво області зрозуміло: масові нелегальні вирубки лісів в області – це той факт, який буде заважати проведенню успішних передвиборчих кампаній усіх рівнів.

Як Олег Синютка та Олександр Ганущин шукали громовідвід?

Перша версія – тема накручена. Ті, що заявляють про злочини, мають прямий стосунок до лісової господарки або ж вигоду з цього. Не вийшло. Рили-рили, та нічого не нарили.

Друга версія – «то не я, то правоохоронці» . Не виходить, БПП в обласній раді – це суцільний ліс.

Третя версія – місцеві жителі, історія про трактори-невидимки і населення, дурня повна.

Четверта версія – у всьому винні незаконні пилорами. Теорія однозначно неефективна, бо  в основному вийдуть на своїх же колег, друзів, однопартійців. А довести щось господарю, який поставив собі в (господарське приміщення) лісопилку, буде неможливо.

Версія п’ята – найбільш оптимістична. Депутати, чиновники, правоохоронці, беремо списи і йдемо в атаку на вітряки. Це буде більш ефективно, ніж відпрацювання попередніх чотирьох версій від керівництва області.

Чотири роки популістом був я, а тепер прийшов час і пояснюю справжнім популістам – ліс є власністю держави, лісгоспам довірили його для охорони, проте вони не впоралися з обов’язком – ліс розікрали. Саме лісгоспи несуть пряму відповідальність за розтрату державного майна. Які місцеві жителі, які пилорамники, звідки в них взялася можливість мати доступ до лісу, де було декілька сотень ваших лісників-лісоохоронців?

Кого ж у ЛОДА зрештою зробили винним? Керівника “Львівобленерго” Володимира Матвіїшина! На такі закиди він відповів:

“Олеже Михайловичу, якби не було що різати, вони б не працювали.”

Керівник держлісгоспу Анатолій Дейнека – депутат обласної ради (БПП), Володимир Мельник – керівник комунального підприємства обласної ради «Галсільліс», БПП в облраді має більшість. Виглядає, що влада області має контрольний пакет впливу на підприємства.

Може, вже досить бавитися в “сам дурень”?

  • 0
  • 2774
Схожі публікації