Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Василь Курій: “З яким лицем Ганущин гляне в очі підприємцям області?”
29 Лютого, 19:00

Василь Курій: “З яким лицем Ганущин гляне в очі підприємцям області?”

24-го лютого на адресу Старосамбірської районної ради від головного управління Держпраці Львівщини надійшов лист. У ньому йшлося про те, що 31-го січня у комунальному підприємстві Львівської облради “Старосамбірський Галсільліс” комісія виявила порушення законодавства про працю. А саме заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 541,5 тис. грн, в тому числі 117,1 тис. перед звільненими працівниками.

Результати перевірки скерували в суд та поліцію.

“Старосамбірський Галсільліс” вже десятиліття вбиває довкілля в області. Підприємство є злісним порушником статей про працю адміністративного та кримінального кодексу України. В той час, коли державні інституції стурбовані малими надходженнями до державного бюджету, комунальне підприємство обласної ради плює на ЗАКОН! З яким лицем Ганущин буде дивитися в очі підприємцям, з яких витискають всі соки, в той час, коли його установа працює за межею закону?

Це ганебне явище. “Галсільліс” вже роками є кишеньковим донором для політичних еліт районів та області. Зміна влади не впливає на його діяльність – просто банально перерозподіляються потоки. Цинічні брехуни при владі обкрадають нашу країну. Фінансують з громадського лісу власні кишені та політичні проекти.

Голова облради Олександр Ганущин знає про стан справ його підприємства. Тому він перший має бути покараним за порушення закону. Посада голови обласної ради не дає права порушувати закон та не виплачувати зарплату.

Не має влада морального права вимагати від підприємців і простих жителів законності в діях, коли підприємство влади – злодій.

Фото Василя Курія.

202-2
2222-4
  • 0
  • 2698
Схожі публікації