Вчора путіну вже привідкрили двері до пекла, – Василь Курій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Вчора путіну вже привідкрили двері до пекла, – Василь Курій
22 Вересня, 15:00

Вчора путіну вже привідкрили двері до пекла, – Василь Курій

24 лютого стало першим днем кінця росії, а тепер ми з впевненістю можемо сказати, що 21 вересня – перший день кінця путіна.

Спочатку мобілізація, а потім обмін – це не випадковість, а величезна тріщина в здавалося міцному моноліті впевненості та підтримки кривавого диктатора.

Виглядало, що просвіту не видно – безконечна війна з орками та їхнім здавалося незмінним лідером.  Вчора все змінилося, трон захитався, царя попустили. 

У день мобілізації, коли на росії розпочалися коливання та рухи невдоволення, хтось вирішує провести і гарно підсвітити обмін 200 найлютіших «нацистів», «головорізів», «людожерів» на невійськового, опущеного, за паспортом українця – кума.

Захисники Маріуполя відправили до пекла не одну сотню, а може й тисячу «добрих руських». Вчорашній обмін – це сигнал росіянам та «ополченцям», які воюють – ви розхідний матеріал, приречені загинути, а ваших катів ми відправимо додому, ну або, у крайньому випадку, поселимо в Анталії. 

Українцям віддали Героїв, росіяни отримали кума-чмоню. Це реальна підстава путіна, і той хто задумав вчорашній день – хитрющий гросмейстер і він точно виграє.  Путіну вже привідкрили двері до пекла і зовсім скоро ми побачимо його голову на списі десь на задніх воротах кремля. Ну бо як писав чужий нам письменник «Аннушка вже пролила масло»

Ми ж віримо в ЗСУ, працюємо для фронту, донатимо, вітаємо наших героїв з поверненням, молимося за тих, хто ще там.

  • 0
  • 3854
Схожі публікації