Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Віталій Комарницький: «На другий світ гроші з собою не візьмете»
26 Березня, 13:58

Віталій Комарницький: «На другий світ гроші з собою не візьмете»

В наш час, коли увесь світ потерпає від пандемії, знаходяться нелюди, які заробляють на цьому гроші. На продукти харчування  подекуди підняли ціни на 50%-60%.

23 березня заявила про підняття цін і “головна скарбничка України” – мережа супермаркетів “АТБ”. Такий крок там назвали вимушеним, так як підвищили ціни постачальники.

Крім супермаркетів, вистачає багато спекулянтів, які заробляють на людській біді та піднімають ціни на найнеобхідніші речі. Не слід цьому дивуватись, оскільки це є наша українська ментальність – “нажитись на комусь”.

Дорогі “бізнесмени”, бійтесь Бога, гроші Ви на другий світ з собою не візьмете, а повагу у суспільстві втратите назавжди.

На мою думку, для вирішення цієї проблеми повинен краще працювати Антимонопольний комітет України та інші контролюючі органи. А українцям слід прискіпливіше ставитись до цін та якості продуктів. Бо в деяких магазинах під час карантину не лише завищують ціни на товари, а й протерміновують їх. Дані про ці торговельні точки та їх власників було б доречно публікувати у соцмережах

  • 0
  • 585
Схожі публікації