Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Володимир Гірняк: «Бабак із площі Ринок весну не віщує»
23 Лютого, 10:29

Володимир Гірняк: «Бабак із площі Ринок весну не віщує»

На Стрітення у Львові сталася надзвичайно важлива новина. Важлива настільки, що про неї прес-служба міської ради навіть спродукувала прес-реліз. Не змогли добудитися львівського бабака, то ж тепер невідомо, коли настане весна.

Цікаво, чи більше б дізналися заклопотані чиновники, якби намагалися добудитися не бідну тваринку з дитячого еколого-натуралістичного центру, а головного Бабака міста. Того, що вже роками спить у своєму кабінету на другому поверсі львівської Ратуші і прокидається хіба перед виборами, або коли треба благословити чергову забудову, чи залатвити фінансову оборудку. Усе частіше виглядає, що деякі рішення нашої влади були прийняті спросоння, як от недавнє про подальшу забудову на Щурата. Але це вже окрема тема.

Донедавна львів’янам треба було, виходячи з оселі, не забути прихопити маску. Тепер кількість обов’язкових атрибутів збільшилася. Потрібно брати лопату, аби відгортати перед собою сніг, і калоші з гумовцями, бо ж ходити по воді простим смертним не дано.

Коли ж гучний голос розлюченої громадськості на якусь хвилю перебив солодкі сни ратушанського Бабака, той спросоння промямлив щось про те, як самовіддано прибирають вулиці у Львові і навіть особисто в стилі балаганних паяців попозував з лопатою на камери телеканалів і на сміх людям. Відтоді речники головного Бабака щодня рапортують про кількість техніки та людських ресурсів, задіяних у прибиранні міста. Усе це межує з абсурдом, адже минув уже тиждень по сніговицях, а снігу на вулицях не меншає. Хіба частина кучугур перетворюється на ставки, в яких грузнуть люди та автомобілі. Очевидно геніїв-урабністів із Інституту просторового розвитку та інших «шарашок» львівського Бабака не вчили, що, коли сніг не вивезти з вулиць, він обов’язково танутиме. Але сніг у нас вивозити не прийнято. Як і сміття, зрештою. Або потайки викидати його подалі від Львова, як це вкотре сталося минулого тижня на Сокальщині. Тільки не Бабакова це справа, якому сняться інновації,  ІТ-кластери та президентські посади.

Як наслідок, уже третій тиждень Львів живе в режимі надзвичайної ситуації. Не пройти і не проїхати. Ні власним транспортом, ні комунальним, роботу якого, до речі, наш Бабак уже роками системно просипає.

А тепер цілком серйозно. Перед другим туром виборів міського голови я відповідально і відкрито заявив, що із мером Садовим Львів не розвиватиметься. Як мер Андрій Іванович вичерпався після другої каденції, тому я підтримував іншого – гідного кандидата, який би міг виконувати обов’язки керівника міста з належною відповідальністю. Сьогодні я вкотре переконуюся в своїй правоті. Фактичне усунення Андрія Івановича від вирішення нагальних проблем міста триває уже його другу каденцію і ніякої весни Львову не пророкує. І тому вже нині місто потрібно очищати не лише від снігу, але й від Андрія Івановича. Поки лопати, придбані львів’янами на його заклик, не перетворилися на вила.

  • 0
  • 511
Схожі публікації