Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Володимир Марямпольский: «Що це було або навіщо розбивати скло, якщо не маєш волі зайти всередину?»
21 Березня, 09:34

Володимир Марямпольский: «Що це було або навіщо розбивати скло, якщо не маєш волі зайти всередину?»

Мене як громадянина відверто обурюють дії багатьох протестуючих, а вчорашня акція протесту на вулиці Банковій, більше схожа на акт ванлалізму, що явно дискредитує сам протест!

Псування державного майна, яке потім прийдеться відновлювати за кошти платників податків, не допомагає у боротьбі за справедливість та демократію!

І що це за дурнувата дитяча писанина на стінах будівлі Офісу Президента України?
Звісно, в різні часи вона мала назву і Адміністрація Президента й навіть Секретаріат, але ця споруда й вулиця також є певними атрибутами української державності й повинні викликати відносну повагу, як і сам інститут президентства.

4909001d-4bc3-4aa2-ac9b-523672807902

Більшість з нас, щиро вболіває за звільнення Сергія Стерненка й багатьох інших достойних людей, яких без сумніву, незаконно утримують за ґратами. А бездіяльність влади відносно провокацій, влаштовуваних Портновим та призначення на високі посади таких осіб як Татарова та Венедіктової, взагалі є неприпустимими.

Навіть якщо не згадувати про помилки в багатьох “написах”, що свідчить про кричущу безграмотність, такі “методи” протестування, в стилі підліткового максималізму, можуть більше нашкодити, ніж допомогти справі.

Треба розуміти, що боротися варто не проти будівель, а проти чиновників, які засіли на високих посадах й приймають корупційні, незаконні та упереджені рішення!

09317411-6378-472d-bbdf-fee478207edc
  • 0
  • 2039
Схожі публікації