Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Володимир Морямпольський: “Що відбувається з преЗЕдентом?”
30 Серпня, 15:05

Володимир Морямпольський: “Що відбувається з преЗЕдентом?”

Після перегляду одного з відео про робочі поїздки президента Зеленського в Кіровоградську та Черкаську області, багато хто зробив для себе висновок, що з першою особою держави щось явно “не так”.

Звісно, реакція громадян на побачене була дуже різною — від банального кепкування до відвертого обурення та засудження.

Але хочеться звернути увагу на інше:

Володимир Зеленський, який займає посаду Президента України, є главою держави та головнокомандувачем Збройних Сил, і така його “незвична” поведінка не може не хвилювати.

Вже не вперше президент виглядає надто втомленим, та плутається в реченнях чи предметі розмови (згадайте відомий виступ від 30 липня з обіцянками “…побудувати новий літак, щоб усі боялись…”).

В країнах з розвинутою демократією (до яких, без сумніву, варто зараховувати й нашу державу) вже давно б зацікавилися цією “проблемою” на високому рівні. Президент змушений був би пояснити причини своєї поведінки, довести власну адекватність, працездатність та відповідальність перед парламентом та суспільством.

Якщо говорити про державницький підхід та політичну відповідальність, саме монобільшість у ВРУ повинна ініціювати створення тимчасової спеціальної комісії для вивчення стану здоров’я президента Зеленського, на предмет його дієздатності та можливості приймати важливі рішення. А також нести за них відповідальність.

Парадоксально, що попри досить високий рівень політизованості серед українських громадян, загальне розуміння потенційної загрози й небезпеки для України, що знаходиться в стані війни (також і гібридної війни), залишається досить низьким.

Українці повинні знати, що визначає таку, неприродну, з першого погляду, поведінку президента. Який стан здоров’я зараз у глави держави? Чи приймає він якісь ліки і чи перебував під дією певних, можливо, психотропних препаратів в цей час?

І найголовніше — чи здатен преЗЕдент, у такому “стані”, керувати країною, або ж хтось “люб’язно” робить це замість нього?

Фото: Володимира Морямпольського.

  • 0
  • 1262
Схожі публікації