Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вони мутували: новий “вірус”, проти якого нема ліку
05 Квітня, 16:03

Вони мутували: новий “вірус”, проти якого нема ліку

Минає рік, як українці обрали Зеленського президентом. Головна фішка, яка «завела» 73% – посадки і зміна кадрів. Багато виборців розуміли, що якось воно ризиковано вектор українізації змінювати на боротьбу з корупцією, але відважилися. Вже занадто допекли Петрові мародери, які крали безбожно та дерибанили де тільки могли.

Звісно, всіх не зміниш, можливо, і за рік. Але не змінити нікого – це вже занадто. Декількох все-таки забрали…. і призначили в міністерства.

У своїх палких виступах на дебатах, під час і на інавгурації Зеленський наголошував про жахливий стан з вирубкою лісів в Карпатах. Він обіцяв і клявся навести лад. Йшов час, та з лісовою мафією надалі б’ються лише активісти. Але тепер стало ще важче, адже вона зміцніла. Немає звідки очікувати підтримки: в Львівській області БПП-лісоруби стали частиною нової команди. Вони мутували і ми отримали новий вірус «зелені БППешники-лісоруби», ліків проти якого поки ще не придумали.

Лісова мафія довела, що вона занадто сильна і не по зубах навіть президентам. Всі одіозні керівники галузі в області залишилися на посадах. Анатолій Дейнека – багаторічний головний лісник області, депутат обласної ради, член фракції БПП Ганущина, орденоносець, і, як на мене, просто кат для лісу, економіки та спонсор партійних проєктів, впевнено смакує «позеленівшим шоколадом». Виглядає так впевнено, що ніби домовився з самим Зеленським.

Система виглядає непереможною. А спільні голосування по землі зайвий раз доводять, що в політиці немає чітких граней моралі, червоних ліній порядності, а є «шкурний договорняк» суб’єктів, які впливають на процеси.

Дейнека зумів домовитися і вижив за двох Вікторів, Петра, вже рік користується нашим лісом з доброї волі Володимира. Важко було, але викручувався, як міг. Революції, майдани, антимайдани, тітушки, активісти, волонтери, партії – до чого тільки не схиляли, але ліс допомагав закривати проблеми та голодні роти.

Дейнека на посаді – це і є лакмусовий папірець договорняка.

  • 0
  • 4300
Схожі публікації