Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юрій Фольварочний: “Історія однієї зебри”
02 Вересня, 13:03

Юрій Фольварочний: “Історія однієї зебри”

Кілька років тому у Радехові сталося диво: відремонтували одну з найбільш проїзних та одну з найжахливіших у сенсі дорожнього покриття вулиць – Тарнавського.

Насправді надзвичайно крута подія! Дорогу зробили, та забули намалювати розмітку і пішохідні переходи. А вулиця з тих, якою активно користуються мешканці, щоб добратись у центр. Здавалось би, намалювати пішохідний перехід, це справа 20, ну 30 хвилин. Але не так все просто.

Почалось все з мого звернення в міську раду з проханням організувати роботу з нанесенням зебр. Міська рада переадресувала це звернення в облавтодор, посиливши своїм зверненням. Відповідь чекали два місяці, і вона – не з’явилась. Тоді за порадою колеги Тетяни Садовської перейшов до вагоміших адресатів: написав два звернення, одне до голови РДА (Сергія Іваха), друге – до народного депутата (Михайла Бондара) з проханням посприяти вирішенню цієї проблеми.

На щастя, їхні листи сприйняли серйозно. Від облавтодору надійшла відповідь: буде спільна зустріч з представниками місцевого самоврядування, облавтодору та поліції щодо точного визначення пішохідних переходів згідно ДСТУ.

Здавалось би, після такого листа все буде зроблено. Та знову місяць була тиша. Я звернувся за допомогою до заступника голови Радехівської ОТГ Володимира Шевчука. І лише завдяки його чи не щоденним дзвінкам в обслуговуючу фірму впродовж двох місяців, шість “зебр” нарешті “оселилися” на Тарнавського.

От так от справа 20-30 хвилин вилилась у рутинну, майже піврічну роботу. Дякую всім, хто допомагав у цій справі. Бо це лише початок, адже розмітку так і не нанесли

69470024_883871671976357_6058959387223916544_n
  • 0
  • 152
Схожі публікації