Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юрій Фольварочний: “Молодіжна політика на місцях потребує радикальних змін”
28 Лютого, 18:19

Юрій Фольварочний: “Молодіжна політика на місцях потребує радикальних змін”

Пріоритет моєї роботи як депутата Радехівської міської ради – молодіжна політика та її розвиток. До депутатства організовував різні культурні та спортивні події, разом із друзями відновив баскетбольний майданчик у Радехові. Відтак, у мене є своє бачення, як можна реформувати програму підтримки молодіжних організацій.

У Радехові програма підтримки молодіжних організацій була, але досі кошти, спрямовані на молодіжну політику, в нашому ОТГ виділяли громадським організаціям. Як і до того,  коли ОТГ ще не була створена. Коли я про це написав на фейсбуці, піднялася хвиля обурення та нерозуміння серед представників різних середовищ молоді. Під час дискусії з’явилася пропозиція: кошти виділяти не організаціям, а – їхнім проектам. Кращі проекти обирати через відповідний конкурс,  запросивши до участі всі громадські організації ОТГ. Це має покращити якість заходів, спрямованих на проведення дозвілля молоді.

За два дні зібрали близько 100 підписів та два листи від шкільних парламентів на підтримку цієї ініціативи. На найближчій сесії, при розгляді програми розвитку та підтримки молоді, я зачитав звернення молоді до депутатів та попросив внести зміни до програми. І першу перемогу в цій справі вже маємо!

Частину коштів виділять на потреби ГО “Молодіжний Союз” (це єдина молодіжна організація, яка звернулася за підтримкою до міської ради), а частина коштів піде на конкурс молодіжних проектів. Спочатку, звісно, у міській раді розроблять положення про конкурс, потім буде оголошення самого конкурсу. Дякую всім, хто підтримав нашу ініціативу.

А також запрошую особисто всі молодіжні громадські організації  нашої ОТГ взяти участь у цьому конкурсі. А іншим брати приклад з Радехова. Бо молодь – це майбутнє нашої держави, а молодіжні ГО-шки мають прямий вплив на формування свідомості нашої молоді.

 

  • 0
  • 1364
Схожі публікації