Сьогодні, 9 травня, у Львові в Стрийському парку відбувся II півмарафон Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. У забігу взяли участь близько 700 учасників, а саме військові, курсанти, цивільні, а також кадети іноземних держав, повідомили в міськраді.