«Богданка вже почала ходити за ручку»: маленькій мешканці Жовківської ТГ дуже потрібні кошти на реабілітацію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Богданка вже почала ходити за ручку»: маленькій мешканці Жовківської ТГ дуже потрібні кошти на реабілітацію
11 Травня, 13:24
logo-black

«Богданка вже почала ходити за ручку»: маленькій мешканці Жовківської ТГ дуже потрібні кошти на реабілітацію

11-річна Богданка Велика і села Стара Скварява, що належить до Жовківської ОТГ перенесла за життя вже кілька надскладних операцій. Дівчинка народилась із вадою серця, лікарі не давали шансів на життя, але дівчинка довела протилежне. Завдяки лікуванню та реабілітаціям вже навіть пробує самостійно ходити. Правда, аби поставити дитину на ноги, мама дівчинки постійно змушена шукати гроші. Тепер звертається до всіх небайдужих.

«Що ми тільки з Богданкою не пережили, один Бог знає. Але, коли бачиш, що твоя дитина, якій не давали шансів на життя, столичні лікарі не хотіли братися оперувати, бо «мертвою з Києва буде далеко везти» і тепер вона пробує ходити – це дуже багато», – розповідає мама Богданки Василина Велика.

Нагадаємо, LMN вже писала про маленьку жовківчанку. Дівчинці у три роки поставили діагноз «Синдром Ді-Джорджі». Це рідкісне генетичне захворювання, яке за оцінками експертів, трапляється раз на 4 тисячі. В результаті цього захворювання відбувається збій в розвитку кількох важливих систем організму, необхідних для нормального функціонування.

 

«Богданку кілька разів оперували на серці. Дочка була тиждень в комі, у неї 5-7 в день зупинялося серце. Лікарі запускали його, на це страшно було дивитись. Але ми все це пережили, – додає мати. –  Зараз дитині 11 і їй чотири рази в рік потрібна реабілітація. Вона коштовна – 85-90 тис. грн. Крім того необхідно приймати дороговартісні ліки. Їх замовляю в Італії. Лікарі у свій час казали, що моя дитина не буде навіть сидіти, але завдяки реабілітаціям та лікам, Богданка вже навіть почала ходити. Я дуже вірю, що ще настане той час, коли моя дитина житиме повноцінним життям».

Нещодавно, Богданні провели ще одну операцію на суглобах. Річ у тім, що дівчинка за рік підросла, а суглоби на ніжках погано розвивалися, потрібно було оперативне втручання.

«Операція нам обійшлась у тисячу доларів. Гроші шукали де могли. Живу з мамою та старшою дочкою. То трохи в кредити залазимо, трохи допомагають фонди, але не завжди. Я одна забезпечую сім’ю, чоловік покинув нас. Стараюся їздити на заробітки, щоб заробити гроші, але цього не вистачає. Тому звертаюсь ще до небайдужих людей, з проханням допомогти мені поставити дочку на ноги. Вона вже дуже багато пережила, це надзвичайно позитивна і гарна дівчинка, яка мріє бути, як всі», – додає Василина.

Реквізити для допомоги:

4149 4991 1503 3688 (Приватбанк)

5167 4900 7546 6533 (Ощадбанк)

Велика Василина

Відео