Богданці Великій із Жовківської ОТГ треба 25 тисяч гривень на реабілітацію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Богданці Великій із Жовківської ОТГ треба 25 тисяч гривень на реабілітацію
05 Жовтня, 15:01
logo-black

Богданці Великій із Жовківської ОТГ треба 25 тисяч гривень на реабілітацію

11-річна Богданка Велика і села Стара Скварява, що належить до Жовківської ОТГ народилася із рідкісним захворюванням. Дитина за своє життя перенесла низку надскладних операцій. Їй не давали шансів на одужання, але щоразу дівчинка доводить, що все можливе. Цього року вона стала школяркою, маленькими, але впевненими кроками рухається до своєї мети – почати повноцінне життя без сторонньої підтримки.

LMN вже неодноразово писала про цю маленьку дівчинку, яка дуже мріє самостійно ходити. Цього разу мати Богданки розповіла, що дитина нарешті зуміла відвідувати школу.

«Цього року Богданка пішла в перший клас. Це великий успіх для нас і одна із мрій, моєї дитини. Богданка гарно ходить за одну ручку, навіть пробує по одному крочку робити сама. Все це колосальна робота над собою і звичайно лікування та реабілітації. Їх ми мусимо проходити по чотири рази в рік. Це доволі коштовно для нас. Одна реабілітація, плюс проживання і займання з логопедом становить 20 тис. – 25 тис. грн. Грошей особливо нема звідки брати. Бо всі доходи, які є, йдуть і  так на лікування та на щоденні потреби для малої. Ми приймаємо багато ліків Gogiton, Ніцетил, Пантогам. Іноді люди кажуть: а що воно дає те лікування? Багато дає. За цей рік в Богданки є дуже великі покращення. Я переконана, що ще трошки і моя дитина зможе самостійно піти та довести усім, що якщо боротися і працювати – всього можна досягти. Але зараз нам дуже потрібна підтримка.  Щиро прошу небайдужих допомогти зібрати нам необхідну суму на осінню реабілітацію, самі ми не справимось», – каже мати дівчинки Васелина Велика.

 

Нагадаємо, Богданна Велика у своїх три роки отримала від лікарів страшний діагноз – «Синдром Ді-Джорджі». Це рідкісне генетичне захворювання, яке за оцінками експертів, трапляється раз на 4 тисячі. В результаті цієї хвороби відбувається збій в розвитку кількох важливих систем організму, необхідних для нормального функціонування.

Хто має можливість допомогти родині у боротьбі за здоров’я маленької дівчинки, прохання надсилати кошти за реквізитами:

4149 4991 1503 3688 (Приватбанк) Велика Василина

5167 4900 7546 6533 (Ощадбанк) Велика Василина

  • 0
  • 1824
Відео