Бориславська акробатка знялася у голлівудському фільмі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Бориславська акробатка знялася у голлівудському фільмі
01 Березня, 13:20
logo-black

Бориславська акробатка знялася у голлівудському фільмі

Юлія Швидко

21-річна Ольга Шутяк, відома акробатка з Борислава, взяла участь у зйомках нового фільму культового голлівудського режисера Тіма Бертона «Дамбо». Його прем’єра відбудеться у кінці березня.

«Цей фільм знімали ще у 2017 році. Але Оля підписала згоду на нерозголошення, тому про свою участь у зйомках зізналася аж тепер. Цей фільм про артистів, цирк в 30-тих роках та слоненя, яке живе у ньому.  Донька – професійна акробатка, з виступами в цирковій студії Duo Trio Essence їздить по цілому світу. У фільмі не треба було перевтілюватися в образ: вона там теж акробатка. Зйомки велися в Англії. За 110 кілометрів від Лондона є Діснеївська знімальна площадка», – розповідає LMN Володимир Шутяк, батько Ольги.

Дівчина змалку виховувалася у сім’ї спортсменів. Її мама Олена Шутяк – видатна тренерка, померла у 2010 році. Батько Володимир Шутяк теж працював тренером ДЮСШ. Ольга в 11 років стала майстром спорту в Україні. Її брат Олександр грає у футбол.

«Моєї дружини не стало за два тижні, померла від раку. Ще 26 травня донька на Чемпіонаті України посіла друге місце – в 11 років стала майстром спорту, хоча це звання присвоюють з 13-ти. А 12 червня не стало Олени. Півроку не міг прийти до себе. Але у мене не було можливості впадати у депресію – двоє дітей. Саме вони допомогли повернутися до життя. Розумів, справи, які планували з дружиною, тепер маю сам довести до кінця, – пригадує Володимир Шутяк. – Діти практично виросли у спортивному залі. Це їх дисциплінувало, вчило багато працювати».

У середу Ольга полетіла у Німеччину. Додому повернеться влітку.

«З донькою щодня спілкуємося по скайпу, по месенджеру. Наживо бачимося зрідка. У понеділок вона повернулася з Іспанії. У середу вже летіла у Берлін. Після Німеччини має плани податися у Корею. Там зараз працює її наречений. Він теж спортсмен. Має контракт на рік», – додає Шутяк.

Фото: Facebook

Відео