Британія заявила, що знає, кого Росія хоче “поставити” лідером у Києві | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Британія заявила, що знає, кого Росія хоче “поставити” лідером у Києві
23 Січня, 13:00

Британія заявила, що знає, кого Росія хоче “поставити” лідером у Києві

Міністерство закордонних справ Великої Британії заявило, що має інфомацію про плани Росії щодо України. Йдеться про те, що фоні наміру вторгнення на українську територію, Кремль хоче призначити у Києві проросійську людину. Основним кандидатом називають екснардепа Євгена Мураєва.

Євген Мураєв відомий тим, що називав Революцію Гідності державним переворотом, а воєнні дії на Сході України – громадянським конфліктом.

“У нас є інформація, яка вказує на те, що російська влада прагне встановити проросійського лідера в Києві, оскільки розглядає питання про вторгнення та окупацію України. Потенційним кандидатом розглядається колишній народний депутат України Євген Мураєв”, – йдеться у повідомленні бритнського МЗС.

Британія також повідомляє, що російська розвідка спілкується з колишніми українськими високопосадовцями. Серед інших називають Миколу Азарова, Андрія Клюєва, Сергія Арбузова та Володимира Сівковича.

Міністерство закордонних справ також закликало Росію припинити ескалацію та агресивну кампанію проти України.

Натомість Росія у відповідь назвала заяву британців дезінформацією.

Нагадаємо, раніше йшлось про те, що Сполучені Штати Америки відсилають з України своїх дипломатів та членів їх сімей через напружену безпекову ситуацію в Україні. Проте згодом у Держдепі США повідомили, що такого наказу поки що не було. Проте не виключають, що подібне може статися, якщо напруга в Україні зросте.

Відео