Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Будемо забирати їх додому, – Зеленський про вивезених з Азовсталі захисників
21 Травня, 12:13

Будемо забирати їх додому, – Зеленський про вивезених з Азовсталі захисників

Президент Володимир Зеленський заявив, що захисники Маріуполя, виведені з заблокованого російськими військами заводу “Азовсталь”, мають бути звільнені за процедурою обміну.  Про це він сказав у інтерв’ю телекомпанії ICTV, показаному в суботу у форматі телемарафону, повідомляє Українська правда.

“Хлопці від військових отримали сигнал, що вони мають повне право вийти і зберегти своє життя. Військове командування передало все це всім заблокованим на “Азовсталі”… Далі все залежить від того, що на себе брала ООН, “Червоний хрест”, російська федерація, що вони (бійці – ред.) будуть усі в безпеці і будуть очікувати того чи іншого формату обміну.

На сьогодні я думаю так: закінчиться процес, яким керує сьогодні розвідка, – вивезення, виведення (захисників) і підготовки до діалогу, до обміну тощо…  Будемо забирати їх додому. Це те, що ми повинні зробити разом із партнерами, які брали на себе відповідальність”, – заявив Зеленський.

Нагадаємо, з території Азовсталі евакуювали українських захисників на окуповані росією території. Повернути їх додому планують шляхом обміну військовополоненими.

Схожі новини