Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Командир полку “Азов” записав звернення і пояснив, що відбувається на заводі зараз (ВІДЕО)
20 Травня, 13:58

Командир полку “Азов” записав звернення і пояснив, що відбувається на заводі зараз (ВІДЕО)

Командир полку «Азов» Дениса Прокопенка записав звернення, у якому повідомив про те, що влада України віддала наказ захисникам Маріуполя про припинення оборони міста та збереження життя бійців. Також Прокопенко повідомив, що наразі триває процес щодо вивезення з території заводу тіл загиблих бійців.

“86 днів оборони Маріуполя. Вище військове керівництво дало наказ про збереження життя та здоров’я військовослужбовців гарнізону та припинення оборони міста. Попри важкі бої, кругову оборону та відсутність постачання ми постійно наголошували на трьох найважливіших для нас умовах: цивільні, поранені та загиблі”, – сказав командир полку «Азов».

Він наголосив, що цивільних вдалося евакуювати, а важкопоранені отримали необхідну допомогу.  За словами Прокопенка, їх вдалося евакуювати з подальшим обміном та поверненням на підконтрольну Україні територію.

“Щодо загиблих героїв – процес триває. Надіюся, найближчим часом рідні та вся Україна зможе з поховати своїх воїнів. Слава Україні!”, – сказав він.

Схожі новини