Сьогодні, 1 червня, в місті Самбір рятувальники витягнули собаку з води. Вона була близько 15 метрів від берега, повідомили в ДСНС Львівської області.
“Рятувальники отримали повідомлення про те, що у м. Самбір небайдужі громадяни помітили собаку, яка опинилася у воді на відстані близько 15 метрів від берега та не могла самостійно вибратися. На місце події прибули рятувальники м. Самбір. Надзвичайники дісталися до тварини та витягнули її з води”, – йдеться в повідомленні.
Собаку передали представникам Самбірської громадської організації «Товариство захисту тварин “За життя і милосердя”»