Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Частина музикантів Луганської філармонії переїхали до Львова
08 Березня, 16:06

Частина музикантів Луганської філармонії переїхали до Львова

З початку повномасштабної війни до Львова евакуювалась Луганська обласна філармонія. З 2014 року склад групи перебував у місті Сєвєродонецьк, вони вимушено переїхали туди з Луганська. Зараз це місто стало лінією фронту, тому музикантам довелося втікати далі.

Інформує Львівська міська рада.

«Я хочу подякувати нашим колегам зі Львова, які запропонували нам допомогу у цей важкий для всієї країни час. Ми вже не вперше змушені бути евакуйовуватись – у 2014 році ми втікали з рідного окупованого Луганська до Сєвєродонецька, де на підконтрольній Україні території ми відновили роботу нашої філармонії. Зараз війна пішла далі.


Ми відгукнулись на пропозицію львівських музикантів, і частина нашого колективу переїхала сюди. На жаль, не всі змогли виїхати. Сьогодні вранці нам вдалося зв’язатися із Сєвєродонецьком – півміста накрило градом. На щастя, наші музиканти всі живі, тому будуть намагатись виїхати сюди, до Львова», – розповів Ігор Шаповалов, керівник Луганської обласної філармонії.

Львівські та луганські музиканти вже почали працювати над кампанією бойкоту російських артистів за кордоном.

«Також ми організовуємо концерти за межами України на підтримку наших музикантів, які були змушені втікати з рідних домівок», –  наголосив Іван Остапович, керівник управління культури Львівської міської ради.

Іван Остапович зазначив, що після стабілізації ситуації в країні луганські музиканти зможуть виступати у Львівському органному залі.

Львів допоміг з поселенням тим, хто зміг евакуюватись.

Схожі новини