Через чотири години після щеплення вакциною Pfizer помер 47-річний українець | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Через чотири години після щеплення вакциною Pfizer помер 47-річний українець
03 Липня, 09:59

Через чотири години після щеплення вакциною Pfizer помер 47-річний українець

Через декілька годин після вакцинації проти коронавірусу препаратом від компанії Pfizer помер 47-річний мешканець Вінницької області, повідомили у МОЗ.

«Щеплення чоловік отримав о 13.45. Впродовж наступної години скарг на самопочуття він не мав. Але вже о 17.00 у пацієнта з’явилась нудота та втрата свідомості. Лікарі, які прибули на виклик, провели реанімаційні заходи. Проте врятувати чоловіка не вдалось. О 18.02 медики констатували смерть», – розповідають у міністерстві.

Важливо, що жодного взаємозв’язку між вакцинацією та смертю чоловіка наразі офіційно не встановлено, зазначає Українська правда.

Як повідомили в департаменті охорони здоров’я Вінницької області, інші громадяни, які отримали щеплення з цього ж флакону скарг не мають, їх стан задовільний.

Випадок смерті зареєстрували як несприятливу подію після імунізації, оскільки смерть сталася впродовж 30 днів після щеплення. Всі несприятливі події після імунізації, які трапились впродовж 30 днів після отримання щеплення в обов’язковому порядку, розслідуються. Наразі його розглядає відповідна група у обласному департаменті охорони здоров’я.

У МОЗ наголосили, що летальні випадки після імунізації відносяться до випадкових подій та мають лише часовий зв’язок із попереднім щепленням.

У травні повідомлялось, що від початку вакцинальної кампанії від коронавірусу зафіксували 1 279 повідомлень про несприятливі події після імунізації, що складає менше 1% від загальної кількості щеплень.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

 

Відео