Через футбол у Львові перенесуть концерт Олега Винника | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Через футбол у Львові перенесуть концерт Олега Винника
08 Лютого, 09:18

Через футбол у Львові перенесуть концерт Олега Винника

Через матчі збірної України проти Сербії та Люксембурга на «Арені Львів» концерт співака Олега Винника може відбутися пізніше, зазначає керівництво стадіону «Арена Львів».

Раніше планувалося, що концерт відбудеться 1 червня, матчі – 7 та 10 червня. Тепер з організаторами концерту ведуть перемовини, аби виступ співака перенести після матчів.

«Шукаємо рішення, щоб не нашкодити футболу. Або оберемо іншу дату, або змінимо формат проведення, розташування сцени чи місця розміщення глядачів. Першочергово для нас – провести матчі збірної на найвищому рівні», – зазначає керівник стадіону «Арена Львів» Юрій Майборода. – Концерт принесе значний дохід для стадіону, тому мова про його скасування не йде. Наразі все залежить від планів Олега Винника».

7 та 10 червня на стадіоні «Арена Львів» збірна України проведе матчі відбору до турніру Євро-2020 проти збірних Сербії та Люксембургу відповідно.

Нагадаємо, раніше говорили про те, що матч можуть перенести, бо за тиждень до нього на стадіоні відбудеться концерт Олега Винника. Приготування можуть нашкодити газону.

Фото: beztabu.net

Відео