Через хворого пасажира літак рейсу Прага-Київ екстрено посадили у Львові | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Через хворого пасажира літак рейсу Прага-Київ екстрено посадили у Львові
19 Жовтня, 11:36

Через хворого пасажира літак рейсу Прага-Київ екстрено посадили у Львові

Вчора ввечері, 18 жовтня, літак авіакомпанії Czech Airlines, що виконував рейс за маршрутом Прага-Київ, екстрено посадили в аеропорту Львова. Вимушена посадка знадобилася через пасажира, в якого стався серцевий напад. Про це у Фейсбук розповів Андрій Лютий-Лютенко, який у той час сидів поряд з хворим чоловіком.

«Хочу подякувати екіпажу ОК918 Czech Airlines (Praha – Kyiv) за злагоджену та професійну роботу під час вимушеної посадки літака у Львові через серцевий напад у одного з пасажирів. Сподіваюсь, що з пасажиром все буде добре», – написав він у соцмережі.

Пасажири цього літака у коментарях пишуть, що чоловік вижив завдяки медику, яка також була на борту. Саме вона сказала, що необхідно сідати у Львові, бо до Києва пасажир не долетить. Після посадки у Львові з аеропорту хворого забрала «швидка допомога».

«До речі, якщо б не жіночка, – не знаю як її звати, на жаль, – яка взяла на себе відповідальність та сказала: «Я – професор медицини, практикуючий нейрохірург. Відійшли всі, треба сідати у Львові». Виграли 20 хвилин. То, може, Коля й не дожив би до Києва», – додає Андрій Лютий-Лютенко.

Фото: Форпост

  • 0
  • 474
Відео