Через смерть Ігоря Бочковського Мостиську райлікарню перевірятимуть | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Через смерть Ігоря Бочковського Мостиську райлікарню перевірятимуть
26 Лютого, 14:27
logo-black

Через смерть Ігоря Бочковського Мостиську райлікарню перевірятимуть

Антоніна Скляренко

Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА  проведе службову перевірку, а опісля скличе засідання експертної комісії – так відреагували у області на повідомленнях у ЗМІ про смерть Ігоря Бочковського із села Волиця Мостиського району. Чоловік помер 17 лютого.

«Наразі мені з лікарні ніхто не дзвонив і нічого не казав. Ще кілька днів тому мала розмову з головним лікарем Мостиської райлікарні, він пообіцяв в усьому розібратися. Сьогодні чула, що були скликані до медзакладу всі лікарі району. Сподіваюся, перевірка відбудеться належним чином і вдасться добитися правди», – каже дружина покійного Наталя Бочковська.

Нагадаємо, жінка вважає винними у смерті власного чоловіка мостиських медиків. Саме вони неналежним чином здійснювали лікування хворого, який звернувся у лікарню з грипом. Через втрачений час Ігоря Бочковського не змогли вже навіть врятувати у Львові. У чоловіка розвинулось двостороннє запалення легень, його підключили до апарату штучної вентиляції. Але він помер.

Після публікації матеріалу в LMN почали писати коментарі і інші постраждалі від непрофесійного лікування в Мостиській лікарні. Люди нарікали на халатне ставлення медиків, байдужість до хворих та хабарництво.

Відео