Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Через укуси кліщів захворіли 15 мешканців області: серед них двоє дітей
17 Квітня, 19:12

Через укуси кліщів захворіли 15 мешканців області: серед них двоє дітей

У 15 мешканців Львівщини через укуси кліщів лікарі діагностували хворобу Лайма. Кліщі інфікували двох дітей: 5-річна дитина з Золочівщини і 7-річна – зі Львова,передає zaxid.net.

Завідувачка відділу особливо небезпечних інфекцій львівського обласного лабораторного центру Ірина Куліш повідомила, що з такими проблемами пацієнти почали звертатись ще на початку весни.

«Цього року першого кліща до лабораторії на аналіз принесли 4 березня. Пізніше дев’ять кліщів принесли львів’яни і по одному – мешканці Пустомитівського, Перемишлянського і Миколаївського районів. Кліщ, який присмоктався до людини у селі Солонка Пустомитівського району, був інфікований», – каже Ірина Куліш.

У першому кварталі, за словами Ірини Куліш, у 15 мешканців діагностували хворобу Лайма.  Усіх людей кліщі покусали наприкінці минулого року, а хвороба проявилася вже цьогоріч. Тривалість інкубаційного періоду становить від однієї до 60 діб.

На Львівщині, як твердять фахівці, доволі багато кліщів, які переносять хворобу Лайма. Торік вони інфікували 327 мешканців Львівщини, серед яких було 19 дітей. Кліщі можуть присмоктатися до тіла людини під час прогулянок у лісі, парку, садку, під час роботи на дачі, у
полі, на вулиці тощо.

Лікарі радять ввечері уважно оглядати дітей, рідних і домашніх тварин.

Фото: kolomyia.today

Схожі новини