Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Через виклик нечесному бізнесу самбірському атовцю погрожують
16 Травня, 13:53
logo-black

Через виклик нечесному бізнесу самбірському атовцю погрожують

Антоніна Скляренко

Сьогодні зранку у приватне повідомлення у Фейсбуці Руслан Пукшин із Самбора отримав погрозу. Учора він з іншими членами Спілки учасників АТО провів зустріч із підприємцями місцевого авторинку. Говорили про необхідність офіційно сплачувати гроші за оренду землі в міську казну. Досі торговці збагачували лише приватне підприємство, яке належить сім’ї колишнього мера Тараса Копиляка.

«Десь о 8-й ранку жінка показала мені повідомлення від якогось користувача Ігоря Ковалика: «Успокійся пацане!» Такої людини не знаю. Відвіз малого до школи, вирішив з’ясувати, хто і що в мене хоче. Але, дивлюся, повідомлення вже нема. Можливо, хтось собі щось переосмислив і вирішив прибрати. Мені 42 роки, тому «пацаном» мене може називати або людина, яка старша за мене, або хтось, хто мене не знає. Я б й уваги не звернув, але дружина хвилюється. Каже, лишися тих бандюків», – розповідає Руслан Пукшин.

Чоловік каже, до погроз вже звик. Адже відколи повернувся із зони АТО, веде боротьбу з місцевими порушниками закону. Два роки тому через це погрожували його старшому сину, а торік восени невідомі намагалися напасти на самого Руслана.

«Не розумію таких підпільних дій. Якщо хтось має до мене зауваження чи питання, то чому не вийти відкрито. Готовий до дискусії. Але хтось, хто все це затіяв, боїться. Я ж після АТО тепер боюся тільки Бога. Переконаний, що нічого не чиню злого. Так, я хочу, аби люди працювали офіційно, платили податки в державну казну. Щоб орендарі міської землі збагачували бюджет міста. Ми ж всі хочемо, щоб розвивалася наша держава. А за які кошти це буде робитися, якщо кожен думає лише про власну вигоду? Я особисто сплачую податки, здаю звіти і укладаю офіційні договори. Набагато простіше зібрати гроші, покласти собі в кишеню, а працювати легально – слабо? Звідки візьмуться дороги, благоустрій, добробут? Ці люди, що мені зараз погрожують, мусять це зрозуміти рано чи пізно», – додає чоловік.

Нагадаємо, вчора учасники АТО та підприємці міні-авторинку в Самборі узгодили спільні дії щодо офіційної роботи. 19 квітня землю, на якій розміщений авторинок, виконком міськради надав у розпорядження атовцям.

Схожі новини