Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Самборі учасники АТО організували міні-ринок за підтримки міської влади
15 Травня, 18:24
logo-black

У Самборі учасники АТО організували міні-ринок за підтримки міської влади

 

Віра Потічна

 

Сьогодні учасники АТО та підприємці узгодили спільні дії щодо початку офіційної роботи міні-авторинку у Самборі. Впродовж кількох років на території міста нелегально функціонував міні-ринок. Понад тисячу гривень за місце підприємці були змушені незаконно сплачувати підприємству «Лілія», яке належить сім’ї колишнього мера Самбора Тараса Копиляка. Водночас жодних документів чи договорів, які б засвідчували їхнє право на торгівлю, не отримували.

«Розуміли, що гроші збираються неофіційно. Бо у нас на руках не було ніяких документів на встановлення наших магазинчиків», – каже LMN один із підприємців, просить не називати його.

Кілька місяців тому ініціативна група підприємців звернулась до учасників АТО з проханням посприяти легалізації їхньої діяльності. Вже 19 квітня землю, на якій розміщений авторинок, виконком Самбірської міськради надав у розпорядження атовцям. З одним із учасників АТО міськрада підписала договір, тепер він є законним орендарем ділянки.

“Коли атовці нам запропонували підписати договори, з боку представників «Лілії» почалися погрози. Мовляв, якщо підпишемо їх, нам не дозволять більше торгувати, зачинять наші ятки і навіть браму ніхто не відкриє, щоб могли заїхати на територію. Багато не наважувалися, люди розділилися 50 на 50,” – продовжує підприємець.

На сьогодні на авторинку розташовано близько 20 лотків. За новими угодами, кожен з підприємців має сплачувати у міський бюджет трохи більше 800 грн. Учасники АТО допоможуть їм облаштувати авторинок.

«Ми взялися за це, щоб допомогти підприємцям. Щоб вони працювали офіційно, були захищені. Хай податки йдуть на користь Самбору. А кошти, які вони сплачують, повинні працювати на місто, а не на чиюсь кишеню», – говорить представник атовців Руслан Пукшин.

Схожі новини