Через застарілу електромережу миколаївські медики не могли працювати з комп’ютерами | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Через застарілу електромережу миколаївські медики не могли працювати з комп’ютерами
07 Листопада, 17:09
logo-black

Через застарілу електромережу миколаївські медики не могли працювати з комп’ютерами

Вікторія Ничта

У Миколаївській міській амбулаторії завершено капітальний ремонт електромережі. Там повністю замінили освітлення, зробили косметичний ремонт, а також обладнали пандус.

«Ремонт електромережі для нас був необхідним, – розповідає завідувачка амбулаторії Тетяна Максакова. – Адже її встановлювали ще у радянські часи. А зараз, коли усі лікарі працюють із комп’ютерною технікою, вона просто не витримувала навантаження, і у нас постійно були проблеми із електропостачанням. На щастя, нам вдалося зекономити кошти, які надійшли на амбулаторію із НСЗУ і ми змогли зробити капітальний ремонт електромережі. Тож замінили усю проводку на сучасну мідну, встановили нові розетки та вимикачі, також замінили усі світильники на економні. Тож тепер у нас усе працює справно і безпечно. Більше того, ми провели освітлення на подвір’ї амбулаторії та на всіх сходових клітках».

У приміщеннях амбулаторії зробили косметичний ремонт.

«Дуже тішить, що нас підтримує міська влада, – каже Максакова. – Бо саме завдяки такій підтримці і розумінню ми маємо змогу крок за кроком покращувати сервіс, умови перебування пацієнтів та умови роботи працівників. Ось і зараз з допомогою мерії обладнали пандус – щоб молоді матусі змогли заїхати у амбулаторію візочками. А ще міський голова Андрій Щебель пообіцяв нам облаштувати спеціальну площадку, де можна буде сховати візочки від дощу».

Міський голова твердить, що і надалі підтримуватимуть медицину у Миколаєві.

«Ми розуміємо, що самі медики, без нашої підтримки, не зможуть виконати усі вимоги, передбачені реформою, – каже Андрій Щебель. – А тому допомагаємо їм фінансово. На одній із останніх сесій виділили кошти на закупівлю меблів в кабінети прийому педіатрів і сімейних лікарів. Знаю, що амбулаторія вже оголосила тендер, то ж уже скоро у кабінетах медиків з’являться нові і сучасні меблі».

Фото: Вікторії Ничти

Відео