Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Червоноградських шахтарів знову залишили без грошей
08 Грудня, 18:51

Червоноградських шахтарів знову залишили без грошей

Червоноградські шахтарі готуються вийти на пікет, якщо їм не виплатять заборгованої зарплати. Про це вони попередили на сторінці «Шахтарі Червонограда» у Facebook.

«Ми обіцяємо пройти пікетом вулицями міста, якщо керівництво Львівської області не почує наших вимог щодо погашення боргів з заробітної плати, своєчасного відвантаження вугілля та розрахунку з вуглевидобувними підприємствами», – йдеться у повідомленні.

Гірники повідомляють, що завтра, 9 грудня, запланована зустріч голів первинних профспілкових організацій «Львівугілля», Регіональної організації Незалежної профспілки гірників України Червонограда, Львівської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості та директорів шахт з головою ЛОДА Маркіяном Мальським.

«В запропонованому гірниками порядку денному: розв’язання наболілого питання з затягуванням виплати заробітної плати працівникам вугільної галузі, зриви строків вивезення вугілля та несвоєчасна сплата за вугілля, що вже відвантажене. Головний споживач імпортованого російського вугілля ДП «Центренерго» виправдовується тим, що не має куди складати вугілля від українських гірників, – додають.

14 листопада шахтарі вже планували акції протестів під стінами Львівської обласної державної адміністрації. Проте напередодні ввечері на Львівщину прилетів прем’єр-міністр України Олексій Гончарук та пообіцяв погасити заборгованість з зарплатні. Частину грошей шахтарі отримали.

Фото: Facebook

Схожі новини