Чотири рятувальники знімали 9-річного львів’янина з дерева | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Чотири рятувальники знімали 9-річного львів’янина з дерева
03 Жовтня, 11:58
logo-black

Чотири рятувальники знімали 9-річного львів’янина з дерева

Юлія Швидко

Вчора о 16.03 до львівських рятувальників зателефонував 9-річний школяр. Розповів, що його товариш на вул. Кос-Анатольського, 12, виліз на дерево і не може самостійно спуститися вниз. Четверо пожежників виїхали на допомогу.

«Як пояснили хлопці, вони хотіли загартувати характер. Тому тренували свої навики лазити по дереву. Коли один з них заліз на 4-метрову висоту, зрозумів, що назад вже сам не спуститься. Товариш набрав наш номер, – розповідає LMN Христина Авдєєва з пресслужби ДСНС у Львівській області.

Рятувальники за допомогою драбини-палки спустили хлопця. На порятунок пішло півгодини. Дітям нагадали про елементарні правила безпеки й попросили більше не ризикувати життям.

«Здавалося, що вони навіть не злякалися. Побігли, наче нічого не трапилося. Мабуть, вдома й батькам не зізналися, – додає Христина Авдєєва. – Але добре, що звернулися по допомогу. Сучасні діти добре орієнтуються у таких небезпечних ситуаціях, знають, як діяти. Рік тому до нас також зателефонував хлопець. Мовляв, «на дерево заліз сам, а злізти допоможіть, будь ласка».

Фото: ДСНС у Львівській області

Відео