Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чотирилапий переселенець: У Pixlab з’явилась собака з Харкова
05 Травня, 14:25

Чотирилапий переселенець: У Pixlab з’явилась собака з Харкова

У львівському молодіжному просторі Pixlab «працює» врятований із Харкова собака Барні. Його знайшла і прихистила операційна директорка мережі молодіжних просторів ТВОРИ! Юліана Саврук. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Дівчина побачила Барні в одному із каналів у Telegram, де публікують інформацію про всіх собак, які через війну росії проти України залишились без господарів. Юліана побачила на фото маленького пса і вирішила його забрати із Харкова. Їй вдалось організувати автомобіль із гуманітарною допомогою в Харків і попросити водія привезти звідти Барні, оскільки з перших днів повномасштабного вторгнення ворога займалась волонтерством.

Коли пес приїхав, дівчина побачила в нього на ошийнику контакти його попередньої власниці.

«Я подзвонила цій жінці. Вона переїхала у Францію і не могла його забрати з собою. Я сказала, що забрала його собі, попросила розповісти про нього, про характер та звички. Жінка була дуже розчулена і плакала, що ми врятували її тварину, що вона має нову сім’ю», – згадує вона.

Спершу чоловік Юліани був проти пса, адже зараз Барні – 1,4 роки і він вже важить 35 кілограмів. Дівчина думала, що їй доведеться віддати собаку комусь іншому, хто має приватний будинок, велику територію, але потім передумала, бо з перших днів дуже прив’язалась до Барні, а він – до неї.

«Я знаю, що багато хто думає, що зараз війна і нам всім не до того. Але тим ми й відрізняємось від російських окупантів, що дбаємо про домашніх улюбленців. Кожен врятований собака чи кіт є дуже щасливими, коли їх хтось любить. Я щиро рекомендую забирати їх собі», – каже дівчина.

barni-2
Схожі новини