Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чи зупинить пандемію поява вакцини: пояснення ВООЗ
16 Листопада, 20:52

Чи зупинить пандемію поява вакцини: пояснення ВООЗ

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебреєсус заявив, що поява вакцини від коронавірусу не зупинить пандемію. Про це він повідомив у Twitter.

«Сама по собі вакцина не зупинить пандемію Covid-19. Нам все одно потрібно буде продовжити: спостереження, тестування, ізоляцію, відстеження контактів і карантин, заохочувати людей бути обережними», – написав Гебреєсус.

За словами глави ВООЗ, спочатку постачання вакцин проти Covid-19 будуть обмеженими, перевагу віддаватимуть медпрацівникам, літнім людям та іншим категоріям населення з групи ризику.

«Це, як ми сподіваємося, допоможе скоротити кількість смертей, допоможе системі охорони здоров’я впоратися зі своїми завданнями, але у вірусу все ще залишиться багато простору для діяльності», – додав Гебреєсус.

Уже близько десяти компаній перейшли до третього етапу клінічних випробувань, а деякі навіть запланували постачання перших доз вакцини до весни 2021 року.

Для лімітованого використання вже дозволили вакцини таких виробників: китайських компаній Sinovac і Sinopharm, російського Центру Гамалеї та ще одного розробника з Китаю CanSino Biologic.

  • 0
  • 1190
Схожі новини