«Подавала ознаки життя, відгукувалася»: мешканка Рави-Руської померла, коли її витягнули з 4-метрового колодязя | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Подавала ознаки життя, відгукувалася»: мешканка Рави-Руської померла, коли її витягнули з 4-метрового колодязя
16 Квітня, 17:58
logo-black

«Подавала ознаки життя, відгукувалася»: мешканка Рави-Руської померла, коли її витягнули з 4-метрового колодязя

Сьогодні, 16 квітня, опівдні на вул. Могильницького в місті Рава-Руська 70-річна місцева мешканка впала у колодязь. Це трапилося на її власному подвір’ї. Сусіди, які побачили, що трапилося, одразу викликали рятувальників. На допомогу потерпілій виїхали працівники 48-го державного пожежно-рятувального поста Рава-Руської.

«Жінка впала у колодязь діаметром 1 метр та глибиною близько 4 метрів. Коли рятувальники прибули до цього місця, у колодязі ще було видно голову жінки. Вона подавала ознаки життя, відгукувалася. Її витягали за допомогою рятувальної мотузки та драбини. Операція тривала близько години», – розповів LMN Ігор Курус з пресслужби ДСНС у Львівській області.

 

Коли пенсіонерку витягнули, вона була при свідомості. Її одразу передали працівникам «швидкої», яка вже чекала. Жінку оглянули та почали надавати медичну допомогу. Та врятувати життя їй не вдалося. Після проведення реанімаційних заходів внаслідок отриманих травм потерпіла загинула.

За яких обставин жінка опинилася у колодязі, з’ясовує поліція.

Фото: ілюстративне

 

Відео