Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Декомунізація Добромильщини: у громаді планують ряд змін
22 Травня, 14:48

Декомунізація Добромильщини: у громаді планують ряд змін

Виконавчий комітет Добромильської міської ради погодив ряд важливих ініціатив щодо проведення заходів з декомунізації. На початку червня після проведення опитувань та обговорень, питання в кінцевому варіанті з затвердженням нових назв вулиць та площі  розглянуть на сесії Добромильської міської ради. Про це повідомили у громаді.

Відтак, тут хочуть перейменувати вулиці в місті Добромиль – Гагаріна, Чехова, смт Нижанковичі: Гагаріна, Першотравнева, селі Болозів: Гагаріна, селі Міженець: Крилова. Виконком запропонував свої варіанти, а також провів опитування в соціальних мережах.

У центрі громади хочуть провести демонтаж пам’ятника та стели. Для цього проведемо оцінку демонтажних робіт та буде оголошено збірку коштів на проведення демонтажу. Також хочуть дати назву площі, дестоїть пам’ятник та стела.

З врахуванням історичних та архітектурних особливостей площі Ринок рекомендовано місце спорудження пам’ятника борцям за волю України перенести на місце демонтованого пам’ятника та стели на площі в м. Добромиль та забезпечити створення цілісного громадського простору, – зазначають тут. 

Також тут планують створити комісію, яка об’їде населені пункти громади, де розташовані пам’ятні знаки, які підпадають під декомунізацію: Міженець, Трушевичі, Грушатичі, Нове Місто, аби обстежити їх та обговорити це питання з громадами населених пунктів.

Схожі новини