Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
День міста старосамбірчани зможуть відсвяткувати благодійним концертом
26 Серпня, 19:15
logo-black

День міста старосамбірчани зможуть відсвяткувати благодійним концертом

У Старому Самборі, 4 вересня, о 18:00 відбудеться благодійний концерт. Саме у ці дні громада зазвичай відзначає День міста. Як розповів LMN волонтер та співорганізатор концерту Микола Козлов, мета заходу — зібрати кошти на автомобіль для окремого розвідувального відділення 4 тактичної групи.  

Команда вже неодноразово збирала кошти львівським розвідникам. На Львівщині вже відбулись концерти в обласному центрі, у Брюховичах, Самборі. У вересні також планують концерт у Трускавці.

«Потреби в армії є постійно, тому треба регулярно робити такі акції. Ми постійно працюємо з одними й тими самими хлопцями. За цей час вдалось зібрати 154 тисячі 109 гривень. Щоб людям було цікаво, стараємось рекламувати заходи. Проводимо волонтерські фотосесії та аукціони, розіграші. Будемо раді всіх бачити», — розповів волонтер. 

На концерті 4 вересня будуть виступати Тетяна Замрій, Микола Мазепа, гурт Ван-боб, Ніколас Карма та шоу-балет, Люба Кисиличак, Творча студія МЯВ – Яринка Мицик та Володимир Титуса.

«Закриємо збір на машину, будемо готуватись до осені. В середньому потрібно на авто 150-250 тисяч гривень. Але потрібна добра машина, тому знайти таку не є легка справа», — зауважив Микола. 

Також, хто не зможе прийти на концерт, зможе допомогти дистанційно. Зараз на сторінці у фейсбук Миколи Козлова проходить лотерея книжки про війну з автографом автора Антона Ейне. Є можливість за донат кратний 200 грн. взяти участь і мати шанс виграти цікаву книжку. Лотерею проведуть тоді, коли будуть закриті п’ятдесят місць. Більше про книгу ми розповідали тут.

Схожі новини