Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Денис Шмигаль назвав причини поширення коронавірусу на Західній Україні
17 Серпня, 17:04

Денис Шмигаль назвав причини поширення коронавірусу на Західній Україні

На заході України серед основних причин значного поширення коронавірусу – весілля та релігійні обряди. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль сьогодні, 17 серпня, під час наради, повідомляє Офіс президента.

Також він додав, що поліція та Державна служба України з надзвичайних ситуацій посилюють роботу щодо дотримання карантинних заходів громадянами. Нині виявлено 114 тис. порушень при використанні додатку «Дій вдома».

«Має бути комплексний підхід. Люди стомилися від коронавірусу не лише в Україні, а й по всьому світу. Про це свідчить міжнародний досвід. Але протистояння COVID-19 – це співпраця держави та людей», – на такі заяви зреагував президент Володимир Зеленський.

На цій нараді зазначили, що уряд перевірятиме лікарні, які мають бути готовими до другої хвилі COVID-19, на яку чекають восени.

Нагадаємо, що 13 серпня на території Львівської області державна комісія ТЕБ і НС встановила «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. До «червоної» зони потрапило лише місто Самбір.

Також львівські медики хвилюються, що коронавірус почав мутувати. Через безсимптомний перебіг недуги помирають люди, які вважали себе незараженими.

Фото: з відкритих інтернеет-джерел

Схожі новини