Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Депутати ЛОР проголосували за звільнення начальника поліції Василя Віконського
24 Вересня, 18:19

Депутати ЛОР проголосували за звільнення начальника поліції Василя Віконського

Сьогодні, 24 вересня, під час сесії Львівської обласної ради на вимогу громадськості депутати ухвалили звернення до генерального прокурора, міністра внутрішніх справ та голови Нацполіції з вимогою звільнити начальника Головного управління Національної поліції Львівщини полковника поліції Василя Віконського.

Раніше депутати проголосували за проведення службового розслідування, щодо подій, які відбувалися 21 вересня у м. Соснівка і на час цього розслідування відсторонити Василя Віконського від виконання службових обов’язків.

Однак представників громадськості не влаштувало таке формулювання і вони заблокували трибуну сесійної зали ЛОР. Після короткої перерви 41 депутат Львівської облради підтримав звільнення Василя Віконського, а також притягнення до відповідальності працівників поліції Львівщини за перевищення службових повноважень.

Також депутати вимагають від керівництва поліції у Києві засудити протиправні дії правоохоронців Львівщини щодо мешканців Соснівки та учасників АТО/ООС.

Нагадаємо, раніше на залізничній станції “Соснівка” у селі Сілець поліцейські затримали 28 осіб, які блокували вагони з російським вугіллям. Згодом їх відпустили.

Фото: з доступних інтернет-джерел

Схожі новини