Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Депутати обласної ради їдуть до Києва протестувати
16 Грудня, 18:24

Депутати обласної ради їдуть до Києва протестувати

Завтра, 17 грудня, ініціативна група депутатів Львівської обласної ради вийде на мітинг під Верховну Раду України. Представники ЛОР вважають, що законопроект президента Володимира Зеленського про зміни в адміністративно-територіальному устрої, який ВР зареєструвала сьогодні, послаблює органи місцевого самоврядування, пишуть “Варіанти”.

Олександр Ганущин сьогодні на президії заявив, що Офіс президента перетворюється на диктаторський орган та проводить супер-централізацію.

“У нас буде дуже істотне послаблення місцевого самоврядування. Навіть зникає таке поняття з Конституції як “Львівська область”. І, на жаль, ми бачимо тут спосіб контролювати ситуацію з Донеччиною і Луганщиною. Розуміємо, про що йде мова. Це питання буде у фокусі заяв і сесії облради”, – пояснив Ганущин.

Законопроект передбачає, що голову рад будуть обирати терміном на один рік. Виконавчу владу в областях і округах здійснюватимуть територіальні органи центральних органів виконавчої влади (замість місцевих держадміністрацій). Представниками держави в округах і областях, у місті Києві будуть префекти.

Фото: DW.

  • 0
  • 147
Схожі новини