Держаудитслужба: жодних мільйонних розкрадань у Львівській опері аудитори не виявили | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Держаудитслужба: жодних мільйонних розкрадань у Львівській опері аудитори не виявили
03 Серпня, 17:57

Держаудитслужба: жодних мільйонних розкрадань у Львівській опері аудитори не виявили

Вчора, 2  серпня, у Держаудитслужбі заявили про фінансові порушення у Львівському національному театрі опери та балету. Сьогодні ж з’явилось ще одне повідомлення від Держаудитслужби, у якому йдеться про те, що їх працівники не знайшли жодних мільйонних розкладань у Львівській опері.

«Практично у кожній організації чи установі, куди приходять наші фахівці на аудит, ревізію чи перевірку закупівлі, виявляються фінансові порушення. Але фінансове порушення автоматично не означає, що була крадіжка!»,  – йдеться у повідомленні.

Крім того, у відомстві пояснили, що аудит – це дослідження, яке показує наскільки ефективно та результативно установа витрачає кошти і використовує наявні приміщення, чи інші ресурси. Це пошук резервів для поліпшення фінансового стану об’єкта контролю.

Власне, ці резерви і знайшли аудитори. Зокрема, вони виявили упущені театром можливості залучити додаткові кошти до дефіцитного на сьогодні бюджету установи.

«Щодо результатів ревізії, проведеної одночасно із аудитом. Виявлено зайве витрачання 2 мільйонів гривень через завищення підрядними організаціями обсягу та вартості виконаних робіт з реконструкції та капітального ремонту приміщення театру (виконані роботи не були передбачені тендерною документацією та кошторисами)»,  – зазначили у Держаудитслужбі.

Відео