«Десять років ціле село потерпає від одного підприємця»: на Миколаївщині людям заважає автошрот – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Десять років ціле село потерпає від одного підприємця»: на Миколаївщині людям заважає автошрот
02 Березня, 18:49
logo-black

«Десять років ціле село потерпає від одного підприємця»: на Миколаївщині людям заважає автошрот

Юлія Швидко

Мешканці села Красів у Миколаївському районі десять років поспіль не можуть позбутися автошроту на узбіччі дороги Поляна-Красів. Неодноразово скаржилися працівникам поліції. Власник автошроту Микола Тарас ігнорує усі приписи правоохоронців. Зараз місцеві готують звернення-скаргу до голови ЛОДА Олега Синютки.

«Ми ж одразу й не знали, що у селі планується автошрот. Думали, ресторан буде. Микола Тарас сам до людей не підходив, прислав посередника. Той у місцевих викупив три земельних ділянки на 50 соток. Узбіччя та частину дороги захопив самовільно – усе заставив автобрухтом, – розповідає LMN мешканка Красова Ольга. – Тепер десять років ціле село потерпає від одного підприємця. При в’їзді у Красів твориться жах. Там може лише одна легковушка проїхати. Якщо машина їде, люди з дітьми не знають, куди утекти. Змушені ходити по проїжджій частині, бо на узбіччі вільного ходу нема. Підприємцю на наші скарги наплювати – має широкі плечі».

У грудні торік 50 мешканців села зібрали підписи проти шроту та викликали правоохоронців. Патрульна поліція зобов’язала підприємця забрати автозапчастини з ділянки, яка йому не належить. Тарас не звернув уваги на цей припис. 5 лютого повторно склали протокол та передали у суд.

Ганна Заріцька, староста села Красів, яке входить до Тростянецької ОТГ, каже, підприємець пообіцяв до Великодня забрати автобрухт з узбіччя. Навесні тут планується ремонт дороги.

«Через таку діяльність підприємця «Школярик», який возить наших дітей у сусіднє село, не може проїхати. Сміттєвоз через вузький проїзд часто буксує. Неодноразово до підприємця зверталися. А він дві машини забере – чотири поставить, – каже LMN Ганна Заріцька. – Тепер домовилися, що згідні чекати два місяці, бо там надто багато автозапчастин – раніше не встигне забрати. Інакше будемо самовільно зносити цей шрот з дороги. Орендуємо трактори та при поліції звільнимо територію».

До Миколи Тараса LMN не вдалося додзвонитися. На телефони, номери яких вказані на сайті автошроту, не відповідають.

Фото: Zaxid.net

Відео