Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Діти просять елементарного”: волонтери Львівщини шукають помічників Миколая
10 Листопада, 10:33
logo-black

“Діти просять елементарного”: волонтери Львівщини шукають помічників Миколая

Щороку до дітей із бідних сімей Городоччини приходить Миколай з омріяними подарунками. У цей день хтось отримує новенький одяг, хтось канцтовари, а дехто навіть довгоочікуваний телефон. Допомагає ж Миколаю здійснити мрії малечі ветеран АТО, волонтер, член правління громадської організації “Люди Країни” Тарас Елейко. З командою благодійників чоловік збирає листи дітей ще задовго до свята, аби встигнути сформувати подарунки. 

Тих, хто потребує допомоги Тараса та волонтерів, понад дві сотні. Частину листів вже розмістили  у соціальних мережах, аби усі охочі могли приєднатись до акції.

“Те, що для більшості – звичне, для цих дітей – часто нездійсненне. Діти просять найелементарнішого: хто теплу куртку, хто трусики та шкарпетки. Інші хочуть канцелярське приладдя до школи та іграшки. Ще інші просять теплу ковдру, подушку, постіль… Це дуже буденні речі, але їх так бракує цим діткам. Звичайно, що найбажанішим для багатьох є мобільний телефон. Хтось просить велосипед,  хтось станки. Як же хочеться, щоб дітки стали щасливішими і отримали бажані подарунки. Читаєш ці листи і плакати хочеться. Адже, наші діти навіть не знають, що можна просити елементарне. Це для них є як належне. Вони видумують найновіші моделі ляльок чи машинок, найкрутіші телефони, планшети”, – розповідає LMN Тетяна Криворучко-Фалат, яка вже кілька років допомагає в організації акції. 

Стати Миколаєм, пояснює волонтерка, може кожен. Для цього достатньо написати у коментарі під фото листа у Фейсбуці, що можеш зробити цій дитині подарунок. Можна купувати лише частину з того, що просить дитина у листі, але це обов’язково зазначати у коментарі, аби хтось ще міг долучитись і малюки отримали усі омріяні подарунки. Спакувати пакунки треба до 5 грудня.   

Схожі новини