Діти з інвалідністю Львівщини встановили рекорд України | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Діти з інвалідністю Львівщини встановили рекорд України
23 Липня, 09:07

Діти з інвалідністю Львівщини встановили рекорд України

Учора, 22 липня, зафіксовано рекорд України зі сходження на Говерлу найчисленнішої групи дітей з інвалідністю. 41 дитина стала рекордсменом України, підкоривши найвищу точку нашої держави.

Як розповів Ігор Дякович, співорганізатор заходу, людина, яка більше 10 років займається питаннями інвалідності, головна місія встановлення рекорду – привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю та об‘єднати небайдужих людей у справі допомоги особливим дітям.

«Говерла сьогодні – це не просто гора. Це – уособлення тих вершин, які ми, люди з інвалідністю, долаємо щодня. Ми доводимо власним прикладом, що все можливо, і що з доброю підтримкою ми можемо все», – зауважив Ігор Дякович.

Зі Львівщини рекордсменами України стали 14 дітей із Золочівської, Моршинської, Бісковицької, Дрогобицької і Львівської територіальних громад: Іван Косило (17 років), Олександр Путяк (9 років), Олена Волоска (13 років), Назар Донченко (15 років), Анастасія Шеремета (6 років), Тарас Коперчовський (16 років), Роман Сенейко (16 років), Михайлина-Ангеліна Казан (12 років), Павло Федорович (8 років), Наталія Сенейко (16 років), Павло Багрій (17 років), Микола Стебівка (16 років), Олег Климчук (15 років), Анастасія Задорожна (18 років).

  • 0
  • 134
Відео