Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дівчина, на яку накинулися коні в центрі Львова, проведе у лікарні півроку
12 Листопада, 19:58

Дівчина, на яку накинулися коні в центрі Львова, проведе у лікарні півроку

Стан 15-річної Олесі Шиян з Турки, яка через наляканих коней у центрі Львова отримала важкий перелом ноги, дещо покращився. Вона й надалі перебуває у реанімації, але у лікуванні вже є позитивна динаміка. Однак до одужання ще дуже далеко. Батьки уже шукають недорогу квартиру поблизу лікарні, щоб постійно бути з донькою, передає Захід.нет.

«Можете собі уявити собі рани розміром 10 на 15 см? У дівчинки були саме такі, а може й більші. Тепер вони на третину зменшилися. Рани поволі, але затягуються. Можливо наступного тижня, якщо дозволить стан Олесі, їй накладуть на зламану ногу апарат зовнішньої фіксації», – каже в.о. директора Львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ Олександра Бурда.

За словами лікуючого лікаря дівчинки Ігоря Банаха впевнено казати, що ногу вдалося врятувати, ще рано. Ризик все ж залишається, хоч і значно зменшився. Дівчинка отримує відповідне лікування, дорогі антибіотики, але ще є відкриті і доволі великі рани. Лікування буде тривалим, кажуть лікарі.

Батьки Олесі живуть у Турці, але вони постійно перебувають в лікарні, поруч з донькою. Руслан Шиян розповів, що лікування доньки, за словами лікарів, може затягнутися до півроку. Згодом на неї чекає ще реабілітація. Зараз батьки шукають квартиру неподалік лікарні.

«Нам не потрібна шикарна квартира. Цілком влаштує однокімнатна, де є можливість помитися, щось приготувати. І, звісно, не надто дорога. Нам пропонували квартиру, але за ціною вона нам не підійшла, бо зараз усі гроші ідуть на лікування доньки», – каже батько.

Руслан Шиян також розповів раніше невідомі подробиці трагічного випадку. Того суботнього дня Олеся з друзями приїхала з Турки до Львова, щоб сходити в кіно та погуляти містом. У дітей були канікули. Після кіно вони вирішили ще зустрітися з львівськими друзями, які часто приїжджали до бабусь, дідусів у Турку, де і познайомилися. Олеся з друзями купила кави і сіла на лавку на «стометрівці» у центрі Львова. Усього на лавці сиділи семеро підлітків. Олеся сиділа крайньою і саме вона першою побачила, що алеєю несуться налякані коні з каретою і крикнула друзям, щоб тікали. Вони встигли втекти, а дівчині забракло кілька секунд.

Нагадаємо, нещодавно Львівська міська рада виділила 120 тисяч гривень на лікування Олесі.

Фото: ілюстрація.

Схожі новини