Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На лікування Олесі Шиян з Турки львівська мерія виділила 120 тисяч гривень
08 Листопада, 11:48

На лікування Олесі Шиян з Турки львівська мерія виділила 120 тисяч гривень

Сьогодні, 8 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про надання допомоги у лікуванні 15-річної Олесі Шиян. Про це повідомляє пресслужба мерії. Нагадаємо, 2 листопада дитина постраждала внаслідок інциденту за участю кінної карети у центрі Львова. Місто повністю компенсує витрати на лікування дівчині.

“На сьогодні стан пацієнти важкий, але стабільний. Все через важку травму гомілки, яка потребує щоденних перев’язок під загальним знечуленням. Шанс на врятування цієї ноги є, і ми сподіваємося, що лікування буде успішним. Всім необхідним пацієнтка забезпечена. Однак лікування потребує значних медикаментів, зокрема дороговартісних антибіотиків, розчинів, білкових препаратів, постійно треба робити перев’язки, мають бути дренажні системи. Бюджетного фінансування не вистачає, тому місто бере на себе зобов’язання повністю компенсувати лікування, повністю оплатити все, що необхідно для лікування цієї пацієнтки”, – каже начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Батькові дитини Руслану Шияну нададуть одноразову матеріальну допомогу у розмірі 50 тис. грн. Також 70 тис. грн передадуть “Охматдиту” на лікування Олесі.

Фото: ілюстрація.

Схожі новини