Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дівчина, яка потерпіла від коней у центрі Львова, вперше встала на ноги
05 Грудня, 18:41

Дівчина, яка потерпіла від коней у центрі Львова, вперше встала на ноги

Сьогодні, 5 листопада, 15-річній Олесі Шиян з Турки лікарі вперше дозволили встати на ноги. Нагадаємо, понад місяць тому через наляканих коней у центрі Львова дівчина отримала важкий перелом лівої гомілки, передає “Захід.нет”.

«На кілька хвилин донька встала на здорову ногу, хвору лише опустила, але і це велика радість. Лікарі лише тепер можуть сказати, що ногу доньці вдалося врятувати, адже була доволі велика загроза і нам ніхто до сьогодні жодних гарантій не давав. Медики доклали гігантських зусиль, аби травмовану ногу зберегти. Зараз шукаємо милиці. І готуємося до реабілітації. Можливо, нас скоро відпустять додому», – каже батько дівчини.

Ортопед-травматолог ОХМАТДИТу Ігор Банах повідомив, що можливо перед святом св. Миколая дівчину ненадовго відпустять додому, утім все залежатиме від стану її здоров’я.

«Олесі зняли апарат для вакумної терапії ран і дозволили ненадовго встати. Звісно, що спершу будуть милиці. Вона робитиме кілька кроків, але вже буде потрохи ходити. Зараз у неї ще є апарат зовнішньої фіксації, з яким вона буде ходити, поки не зростеться кістка. В Олесі ще є кілька невеликих ран, як тільки вони загояться, ми відпустимо її на тиждень-два додому, а далі треба розпочинати реабілітацію», – каже лікуючий лікар Олесі Ігор Банах.

Фото: НАІУ

Схожі новини