Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Для вихованців дитбудинку влаштували професійну фотосесію
03 Липня, 19:17
logo-black

Для вихованців дитбудинку влаштували професійну фотосесію

 

 

 Марія Оринчак

 

У суботу, 29 червня, волонтери організували фотосесію для дітей з дитбудинку «Благодать» та дітей у складному становищі. Напередодні професійні перукарі зробили їм макіяж та зачіски.

img_0992

«Колись сиділа на кухні з власницею фотостудії «Magic Store» Ніною Хомин. Вона сказала, що хотіла б щось таке організувати. І ми почали то все продумувати. Хотіли, щоб все було на найвищому рівні. Це ж діти. Важливо було, щоб з ними працювали професіонали своєї справи з найкращими та найякіснішими засобами. Потім почали фотографів шукати. А то ще й такий день – субота. Купу весіль, шлюбів і так далі», – розповідає LMN організаторка заходу Наталя Степаненко.

Фотографів працювало троє – кожен по півтори години.

img_0997

«Дітки такі смішні. Хтось, звісно, дуже соромився, а хтось одразу просив червону помаду і такі розкішні пишні локони. Хлопці казали, що вони ніякі не моделі і позувати не будуть. А потім як почали ставати – і так, і так, і так. Словом, ще більше різноманітних поз понапридумували, ніж дівчатка», – каже Наталя.

Волонтер Ростислав Костик привіз великий мішок м’яких іграшок. Діти хотіли з сфотографуватись з усіма.

img_0993
img_0996

«Була така смішна ситуація. Ми також привезли на фотосесію дівчину, яка живе у пансіонаті на Медової Печери. У неї ДЦП, пересувається на візку. У пансіонаті має лікувальні процедури. Ну то ми й старалися її найшвидше відфотографувати і віздвезти назад. Там було багато класного одягу, зробили їй чимало фотографій. Веземо назад, а вона каже: «А ми ще в моєму платті фотографію не зробили». І ми давай знову в студію їхати» , – розповідає волонтерка.

Фото: надали організатори заходу

Схожі новини