Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«До 17.00 сказали всім покинути госпіталь, у нас паніка»: мешканці Винників підозрюють, що до них везуть українців з Китаю
19 Лютого, 11:36
logo-black

«До 17.00 сказали всім покинути госпіталь, у нас паніка»: мешканці Винників підозрюють, що до них везуть українців з Китаю

Сьогодні зранку медперсонал госпіталю у Винниках скликали на нараду. Людей повідомили, що до 17.00 заклад мають вивільнити – від хворих і працівників.

 

«Прийшли представники обласного департаменту охорони здоров’я і сказали, щоб ми на роботу не виходили до кінця тижня. А в понеділок повідомлять, як діяти далі,  – розповідає LMN працівниця госпіталю, просить її не називати. – Люди в шоці, бо в госпіталі давно ширяться чутки про те, що у нас поселять українців з Китаю на карантин. Але адміністрація постійно це заперечувала. Ті люди з департаменту запевнили, що тут будуть проводити якісь навчання. Але ми не віримо – працюю тут більше, як 20 років, ніколи такого навчання не було. Ви собі не уявляєте, як по-хамськи поводився той чоловік з департаменту. Здається, то був виконуючи обов’язки начальника. Люди питали його, чому саме госпіталь? У нас же більше 800 хворих зараз на лікуванні, багато воїнів АТО. Деякі – важкохворі, не можуть навіть з ліжка встати. Є чоловіки, яких нині мали оперувати! То ми питали, куди їх евакуюють і чи справді ті навчання такі важливі? А він кричав, щоб ми вийшли з приміщення, мовляв, хай залишиться тільки адміністрація. А ми що – не маємо права знати, що насправді коїться?»

 

 

Куди евакуйовуватимуть хворих, наразі невідомо. Головний лікар госпіталю Максим Прикупенко написав заяву на відпустку. У закладі кажуь, чиновники з департаменту відсторонили його від цього процесу.

LMN намагалася взяти коментар y в.о. керівника департаменту охорони здоров’я Андрій Васька, та він не піднімає слухавки, а на повідомлення не відповідає. У прес-службі департаменту інформацією не володіють.

Згодом на сайті ЛОДА з’явилася така інформація:

“На Львівщині відбудеться симуляційне навчання із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCov у Львівській області.

Відповідні симуляційні заходи відбудуться на базі «Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках”.

У соцмережах винниківчани закликають приходити до госпіталю о 15.00, аби перешкодити провести евакуацію хворих.

Читайте також: “Відбій, евакуації не буде”: у Винниках заспокоюють людей, але й далі вивозять хворих

Фото: Високий Замок

Схожі новини