Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Відбій, евакуації не буде”: у Винниках заспокоюють людей, але й далі вивозять хворих
19 Лютого, 14:52
logo-black

“Відбій, евакуації не буде”: у Винниках заспокоюють людей, але й далі вивозять хворих

Кілька хвилин тому керівництво госпіталю у Винниках знову скликало медперсонал. Повідомило, що евакуація хворих відміняється, заяви на відпустки писати вже не треба – заклад працюватиме у звичному режимі.

«Наш головний лікар госпіталю Максим Прикупенко сказав, що все відміняється, щоб ми залишалися на робочих місцях. На цій 5-хвилинці були присутні чоловіки від місцевої організації атовців. Сказали, що вони не дозволять, аби їхніх побратимів туди-сюди возили», – розповідає LMN працівниця госпіталю пані Тетяна.

Нагадаємо, сьогодні зранку працівників госпіталю у Винниках повідомили, що до 17.00 заклад мають вивільнити – від хворих і працівників. Мовляв, тут проводитимуть навчання медиків. Інформацію про навчання офіційно підтвердили в ЛОДА. Однак місцеві вдарили на сполох, адже знають: лікарів госпіталю попереджали, що в заклад привезуть українців з китайського Уханю, де шириться коронавірус, на карантин. Йшла мова про те, що цих людей поселять у травматологічному відділенні.

Тож сьогодні зранку під госпіталем зібралися мешканці Винник, родичі хворих, представники місцевої ГО “Інвалідів – учасників бойових дій АТО”. Заявили, що будуть перешкоджати евакуації і не дозволять поселити тут людей з Китаю.

Опівдні до них вийшов заступник міського голови Винників Богдан Шустер.

«Щойно в.о керівника департаменту охорони здоров’я ОДА зачитав наказ, я не хочу його коментувати, що навчання вже відбулися і все добре. Медперсонал продовжує працювати. Пацієнти повертаються у свої палати», – розповів Шустер.

Заспокоїли жителів  і чиновники ЛОДА – заступник голови Іван Собко та в.о. керівника департаменту охорони здоров’я Васько під час брифінгу.

 

Та жителі Винників і працівники госпіталю до кінця не вірять чиновникам.

«Останнім часом нами так маніпулюють, що голова крутиться, – каже працівниця госпіталю пані Галина. – То літак з Китаю приземлиться у Львові, то вже кажуть, що в Борисполі. Тепер – знову у Львові. Не здивуємося, якщо інформація про «відбій» – черговий фейк, аби просто заспокоїти людей»

Працівники госпіталю додають, що людей з реанімації й далі перевозять на реанімобілях в лікарні Львова, а родичі продовжують забирати на візках хворих додому. У соцмережі кидають фото-підтвердження.

87086753_215072342967665_3336278385910349824_n
87367476_1410546489124410_7171875333052825600_n

Фото: Фейсбук

Схожі новини