До Львова приїде американський трансплантолог, який виконає родинну пересадку нирки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
До Львова приїде американський трансплантолог, який виконає родинну пересадку нирки
23 Вересня, 10:35

До Львова приїде американський трансплантолог, який виконає родинну пересадку нирки

У вівторок, 26 вересня, відомий американський трансплантолог Роберт Монтгомері разом із лікарями Першого медичного об’єднання пересаджуватиме життєво важливі органи українським пацієнтам. У Львові лікар вже вп’яте. Про це повідомила пресслужба міської ради.

Сам Роберт Монтгомері через спадкову серцеву недугу пережив сім зупинок серця, кардіогенний шок, місячну кому та в результаті трансплантацію серця. Наразі лікар дає шанс на життя іншим.

У Львові він виконає родинну пересадку нирки. Забір рятівного донорського органу він проводитиме із допомогою робота-хірурга Da Vinci. Оперуватиме у Лікарні Святого Пантелеймона.

«Такого ми ще не робили. Це дуже цінний для нас досвід – оперувати з легендою світової трансплантології. Тому ми готуємось до операції, визначили склад операційних бригад і чекаємо на результати лабораторних досліджень донорських пар», – розповідає керівник Центру трансплантології Максим Овечко.

Зазначимо, що за вагомий особистий внесок у зміцнення міждержавного співробітництва, підтримку державного суверенітету, територіальної цілісності України та популяризацію Української держави у світі під час візиту до США президент Володимир Зеленський нагородив Роберта Монтгомері орденом «За заслуги ІІІ ступеня».

Нагадаємо, що нещодавно у Дитячій лікарні Святого Миколая львівські хірурги вперше за допомогою робота Da Vinci видалили пухлину наднирника 4-річній дівчині.

Відео