Допоміг розголос: учнів Добромильської школи більше не водитимуть у жахливе укриття | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Допоміг розголос: учнів Добромильської школи більше не водитимуть у жахливе укриття
23 Березня, 19:34
logo-black

Допоміг розголос: учнів Добромильської школи більше не водитимуть у жахливе укриття

Вчора, 22 березня, Львівська мануфактура новин опублікувала світлини одного із укриттів загальноосвітньої школи у Добромилі, які в соцмережах поширили батьки учнів. Вони зазначили, що фото були зроблені ще у жовтні, але зараз стан укриття тільки погіршився. На фотографіях видно, що стіни сховища у жахливому стані, адже вони просто сипляться.

У коментарі LMN директор школи Андрій Керницький розповів, що школа має дві будівлі, одна – відремонтована, там навчаються школярі 5-11 класів. Натомість діти 1-4 класів вчаться у приміщенні старої казарми, і опубліковані світлини – саме звідти.

Він розповів, що ремонт укриття робили ще перед початком навчального року. Тоді комісія Державної служби з надзвичайних ситуацій після перевірки рекомендувала замурувати вікна та провести косметичний ремонт у сховищі. Андрій Керницький запевняє, що ремонт школа провела власним коштом, за фінансовою допомогою до відділу освіти, культури, спорту та туризму Добромильської міської ради не зверталися.

Весь навчальний рік школярі молодших класів під час повітряних тривог змушені були перебувати в не найкращих умовах. І лише зараз, вочевидь після розголосу в соцмережах і ЗМІ, вирішили водити учнів до іншого укриття школи, розташованого у відремонтованому приміщенні.

«Молодші школярі ходитимуть в укриття в нове приміщення навчального закладу. Місця вистачить усім», – запевнив директор школи.

Інформацію про те, що проблему жахливих умов в укритті молодшої школи вирішили саме таким чином LMN підтвердила і начальниця відділу освіти Галина Саврей, і мама однієї із школярок.

Нагадаємо, раніше завдяки публікації LMN відкрили двері міської ради у Комарно на Львівщині.

Ірина Марчук

Відео